Virtuální operátor Voocall???

O operátorech pevných i mobilních služeb, velkých, malých i alternativních, virtuálních i šedivých, klasických, VoIP - o cenách, o službách, o spolehlivosti, o technických a obchodních aspektech, nastaveních, zkušenostech.

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod cpostmt » 01 čer 2013 09:32

Blamáž voocall.cz pokračuje!

1.6. 2013 měly být spuštěny mobilní služby voocall, což dokládalo i jejich počítadlo TADY, ale místo toho se na jejich stránkách objevila nová informace, že "Od 1.7.2013 začneme k stávajícím službám poskytovat i mobilní služby. Podpora mobilního VoIP a callbacku bude zachována i na našich SIM kartách.".

Koukám, že pánové z Canistec razí heslo "slíbíme jim, co chtějí slyšet", to nikoho neurazí ... a až dojde tvrdý na tvrdý, tak jim slíbíme zase něco nového :D

Zajímavá strategie.
cpostmt
 

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod Karminka » 01 čer 2013 12:07

Zjevne mate problemy s chapanim psaneho textu.
Karminka
 

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod cpostmt » 01 čer 2013 12:19

Jo? A v čem konkrétně?
cpostmt
 

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod Karminka » 01 čer 2013 13:08

Zejmena v pochopeni vyznamu slova "TESTOVANI" a vety "Zverejneni tarifu bude nasledovat o mesic pozdeji."
Karminka
 

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod cpostmt » 01 čer 2013 16:59

Aha, přečetla jste si jednu větu a už je vám vše jasné ... A to že původně měli startovat na začátku května, což hlásili 3 měsíce předem, aby to vzbudilo co největší rozruch v tehdy ještě docela poklidné předrevoluční atmosféře, to jste nějak zapomněla???

No a pak přišel květen a nestalo se nic, resp. 1.5. oznámili, že start posouvají. No a máme červen a zase bude informace o cenách údajně někdy v červenci ... možná.

Jen mi přijde divné, že všichni ostatní si vše nejdříve připravili, pak oznámili svůj záměr a v oznámeném termínu odstartovali. To mi přijde jako kompetentní jednání, ale to co předvádí voocall je jen tahání za fusekli.
cpostmt
 

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod Karminka » 01 čer 2013 22:28

O kvetnovem posunuti terminu ale vas prispevek nebyl. Tykal se vyhradne 1. cervna, coz doklada i prilozeny obrazek. Takze bych to uzavrel tim, ze predlozit takhle na stribrnem podnose dukaz o sve hlouposti, to je jen dalsi dukaz vasi hlouposti - a snazit se z toho takhle trapne vykroutit, ackoli dukazy lezi na stole, to uz je vyslovene pripad pro Chocholouska.
Ano, v tomto pripade mam z jedne vety jasno ;)
Karminka
 


Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod Krulio » 01 čer 2013 23:07

No ... obhajoba voocallu je to sice pěkná, ale voocallu to nijak nepomůže, ten se už dávno sám odstřelil. Jejich reklamní kampaň se průhledně přiživuje na módní vlně a na snažení druhých a to se mi nelíbí.

V dnešní době bych se sice nedivil, kdyby nakonec přece jen něco s někým nesesmolili, ale nic zvláštního si od toho neslibuju.

Jo a napadání kolegů na tomto fóru se mi nelíbí už vůbec!
Krulio
 
Příspěvky: 17
Registrován: 28 kvě 2013 14:15

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod Jader » 10 pro 2013 17:17

Voocall má nové všeobecné obchodní podmínky a vylepšil především podmínky výpovědi. Nově se ve VOP píše:
...Každá ze smluvních stran je oprávněna i bez udání důvodu Smlouvu uzavřenou na dobu neurčitou vypovědět. Výpovědní lhůta činí 6 měsíců není li ve smlouvě dohodnuto jinak a počítá se od prvního dne měsíce, který následuje po doručení písemné výpovědi druhé smluvní straně, není-li dohodnuto jinak. ...


To je lepší, než si zákazníky jistit úvazkem! Nebo má snad někdo v individuální smlouvě uvedenu nějakou rozumnější výpovědní dobu???
Jader
 

Re: Virtuální operátor Voocall???

Příspěvekod MartinMim » 19 lis 2014 14:36

Pozor na tohoto operátora nevrací jistiny, nebere telefony, nekomunikuje. Naslibovali podmínky , které neustále měnily, zrušili výhodné tarify a teď mi dluží peníze a nereagují na nic.., podám na ně trestné oznámení, popřípadě exekuci
MartinMim
 

Předchozí

Zpět na Operátoři a poskytovatelé služeb

 


  • { RELATED_TOPICS }
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
cron