Rodina telefonů Samsung Galaxy S dosáhla 100 milionů kusů

Mobilní telefony, VoIP telefony, GSM a VoIP brány, konvertory, Asterisk hardware, tipy, triky, návody, zkušenosti zapojení, nastavení.

Rodina telefonů Samsung Galaxy S dosáhla 100 milionů kusů

Postby milan.benicek » 15 Jan 2013 11:10

Podle informací Samsung Electronics se v rámci produktové rodiny Galaxy S podařilo prodat za 2 roky a 7 měsíců (první model byl uveden na trh v květnu 2010) 100 miliónů přístrojů. Jen pro připomenutí tato rodina zahrnuje modely Galaxy S, Galaxy S II a aktuálně Galaxy S III s tím, že na obzoru je pokračovatel s označením IV.

Nejvíce se na tomto úspěchu podílel model Galaxy S III jehož se prodalo 1 milión do 50 dní od uvedení, za prvních 5 měsíců 30 miliónů a 40 miliónů v prvních 7 měsících. Aktuálně je prodej někde kolem 190 miliónů kusů. Ani Galaxy S II na tom není špatně - 40miliónů za 20 měsíců.

Image

V návaznosti na uvedené asi nepřekvapí, že operační systém Android použitý v Galaxy S je také velmi úspěšný a podle některých zdrojů drží prvenství nejen v Evropě, ale i Austrálii, Číně a Brazílii. V USA sice dominuje s cca 54% iOS od Apple, ale Android je hned v závěsu.

Já osobně používám již delší dobu model Galaxy S (tzv. jedničku), která přežila nejen koupel v moři, ale i následné odsolování. Pravda, sborku/rozborku jsem dělal svépomocí metodou pokus/omyl, ale odnesl to jen vibrátor a telefon pořád funguje a děsně jsem si na něj zvykl.

Odkazy:
Samsung
mobil.idnes.cz
milan.benicek
 
Posts: 66
Joined: 11 Jan 2013 13:41

Return to Telekomunikační hardware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post