Switch to full style
Mobilní telefony, VoIP telefony, GSM a VoIP brány, konvertory, Asterisk hardware, tipy, triky, návody, zkušenosti zapojení, nastavení.
Post a reply

Poptávka GSM BRÁNY

20 Jan 2018 15:57

Dobrý den, využíváme v našem callcentru extrémní firmu, která nám zřizuje software přes který voláme, má však omezené kapacity GSM BRAN.

Využíváme prediktivní volání, takže na každého operátora potřebujeme minimálně 2 simkarty. Nyní potřebujeme napojit dalších 16
Simkaret ale poskytovatel už žádné volné nemá. Je to hodně na rychlo, ale potřebujeme do pondělí sehnat gsm bránu/brány na 16 simkaret. Není tu někdo kdo by nějaké měl?

Tel.: 774535035 případně e-mail Citimarek@seznam.cz, jsem schopen okamžitě vyjet a gsm koupit.

Děkuji

Re: Poptávka GSM BRÁNY

22 Jan 2018 10:28

Zdravím,
proboha proč to tlačíte přes GSM brány??? Vždyť to je nákladová sebevražda a technicky naprostý nonsence.

Dnes přece není problém si pořídit SIP trunk o 30,60,90,120, ... kanálech a nevyhazovat peníze za investice do GSM bran.

Chlapci v SIPhone by možná ještě mohli mít použitou a odstavenou 30x SIM <-> E1 bránu, ale podobná monstra v době pořízení vyšla cca na 100K Kč. Navíc je otázkou, jestli máte na PBX volný E1 (ISDN30) port.

SIP-ové GSM brány jsou sice v tomto směru bez komplikací, ale běžně jsou max 4-portové, větší se použité budou, myslím, shánět těžko.

P.S. Jak máte vyřešená zpětná volání na čísla použitých SIM karet? Taky přes brány nebo volat zpět prostě nejde?
Post a reply