Poptávka GSM BRÁNY

Mobilní telefony, VoIP telefony, GSM a VoIP brány, konvertory, Asterisk hardware, tipy, triky, návody, zkušenosti zapojení, nastavení.

Poptávka GSM BRÁNY

Postby marek.cina » 20 Jan 2018 15:57

Dobrý den, využíváme v našem callcentru extrémní firmu, která nám zřizuje software přes který voláme, má však omezené kapacity GSM BRAN.

Využíváme prediktivní volání, takže na každého operátora potřebujeme minimálně 2 simkarty. Nyní potřebujeme napojit dalších 16
Simkaret ale poskytovatel už žádné volné nemá. Je to hodně na rychlo, ale potřebujeme do pondělí sehnat gsm bránu/brány na 16 simkaret. Není tu někdo kdo by nějaké měl?

Tel.: 774535035 případně e-mail Citimarek@seznam.cz, jsem schopen okamžitě vyjet a gsm koupit.

Děkuji
marek.cina
 
Posts: 1
Joined: 20 Jan 2018 14:26

Re: Poptávka GSM BRÁNY

Postby JardaX » 22 Jan 2018 10:28

Zdravím,
proboha proč to tlačíte přes GSM brány??? Vždyť to je nákladová sebevražda a technicky naprostý nonsence.

Dnes přece není problém si pořídit SIP trunk o 30,60,90,120, ... kanálech a nevyhazovat peníze za investice do GSM bran.

Chlapci v SIPhone by možná ještě mohli mít použitou a odstavenou 30x SIM <-> E1 bránu, ale podobná monstra v době pořízení vyšla cca na 100K Kč. Navíc je otázkou, jestli máte na PBX volný E1 (ISDN30) port.

SIP-ové GSM brány jsou sice v tomto směru bez komplikací, ale běžně jsou max 4-portové, větší se použité budou, myslím, shánět těžko.

P.S. Jak máte vyřešená zpětná volání na čísla použitých SIM karet? Taky přes brány nebo volat zpět prostě nejde?
JardaX
 


Return to Telekomunikační hardware

 


  • Related topics
    Replies
    Views
    Last post
cron