Vlajková loď - HTC M7

Post a reply


This question is a means of preventing automated form submissions by spambots.
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :yes: :no:
BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON
Topic review
   

Expand view Topic review: Vlajková loď - HTC M7

Re: Vlajková loď - HTC M7

Post by JardaX » 28 Apr 2013 11:07

Jestli se nepletu tak z tohodle vývojového označení se nakonec vyklubalo HTC ONE.
Mimochodem zatím slušný průšvih HTC. Jejich generál s (ne)úspěchem One údajně spojil svoji budoucnost a zatím to s ním nevypadá dobře.
Stále řeší problémy s kvalitu foťáku a ST Ericsson je taky pěkně vypek se speciálním mikrofonem vyvinutým exkluzivně pro Nokia. Navíc údajně drhne výroba telefonů.
Jestli se to nakonec otočí, tak to bude skoro zázrak.

Nic ale není nemožné ;-)

Re: Vlajková loď - HTC M7

Post by milan.benicek » 28 Jan 2013 11:17

Tak podle všeho zdroje asi nebyly tak důvěryhodné, jak se myslelo ... viz http://www.gsmarena.com/alleged_images_ ... s-5373.php

Vlajková loď - HTC M7

Post by milan.benicek » 17 Jan 2013 10:05

HTC by letos mělo představit nový špičkový model HTC M7. Tady se objevila jeho údajná podoba získaná údajně ze "spolehlivého zdroje". Podle všeho jde o fotografii získanou z instruktážního videa HTC, i když jsou pochyby (chybí logo HTC, výrazný okraj displeje) jestli je to finální podoba, ve které bude představen v Barceloně.

Image

Mělo by jít o 4.7" palcový přístroj s full HD displejem a skvělou hustotou pixelů 468 ppi , 4-jádrovým Qualcomm Snapdragon procesorem s taktem 1.7GHz, 2GB RAM, 32GB interního úložiště, 13M a 2M foťákem.

Možná je to jeden z účastníků výběrového řízení na můj příští telefon, kdo ví?

Top

cron