T-Mobile koupil GTS

Post a reply


This question is a means of preventing automated form submissions by spambots.
Smilies
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek: :yes: :no:
BBCode is ON
[img] is ON
[flash] is OFF
[url] is ON
Smilies are ON
Topic review
   

Expand view Topic review: T-Mobile koupil GTS

Re: T-Mobile koupil GTS

Post by Jonáš » 21 Apr 2014 17:07

Evropská komise v půlce dubna 2014 schválila prodej skupiny GTS CE Deutsche Telekom. Teď se podle všeho minimálně u nás odehraje integrace GTS do struktury T-Mobile.

Pro běžné zákazníky to může mít vliv jen na poli působení GTS jako MVNE, tedy na virtuály působící prostřednictvím GTS. Hlavní změny proběhnou především v korporátní oblasti, ve sloučení a využití přenosové sítě, datových center atd..

Re: T-Mobile koupil GTS

Post by Lukaschek » 18 Nov 2013 20:40

Jen pro úplnost - Deutsche Telekom nekupuje GTS celou, Slovenská GTS zůstává pod současným majitelem ...

Re: T-Mobile koupil GTS

Post by Janko » 12 Nov 2013 20:16

Teď bude spíš zajímavý, co s tím T-Mobile udělá? Pořád se nějak podvědomě bojím, že se z viruálů navázaných na GTS můžou snadno stát nástroje obchodní politiky T-M. A to by byl teprve průšvih.

Mimochodem - obchodní model GTS a podmínky, za kterých přeprodávali mobilní služby virtualům, byly od počátku dost podivné. V podstatě otevřeně přiznávali, že pro pořádné podnikání to není, ze se to muže hodit jen firmám, které dělají primárně něco jiného a tohle si přiberou jen jako bokovku.

Skoro bych si dneska myslel, že GTS už od začátku pracovala pro T-Mobile ...

Re: T-Mobile koupil GTS

Post by martin777 » 11 Nov 2013 12:36

Také pánum děkuji ;) ;)

T-Mobile koupil GTS

Post by telkofanda » 10 Nov 2013 21:12

Musím smeknout klobouk!!!
Pánové Auris zde
Auris wrote:Dostala se ke mě zajímavá zpráva. To že je GTS na prodej se říká už dlouho. Teď to ale vypadá, že se dohodli na prodeji s T-Mobile.
Jestli tohle dopadne, tak jsem zvědavej, co bude s GTS virtuálama ...

a JardaX zde
JardaX wrote:Přestože jsem tomu moc nevěřil, tak se zdá, že tentokrát je to opravdu tak, jak píše Auris.
O GTS se dříve zajímala polská skupina Netia a přestože GTSku koupil Deutsche Telecom (tedy není to přímo T-Mobile) za cca 500mil EUR, tak Netia v tom má asi prsty také.

Jen upřesňuji, že jde o prodej celé skupiny GTS CE zahrnující jejich aktivity v ČR, Polsku, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku.

Informaci o prodeji zveřejnila agentura Bloomberg s odvoláním na německý Manager Magazin a jeho článek z pátku 20.9.2013.

nás zásobují opravdu exkluzivními informacemi. To co bylo oficiálně oznámeno až dnes večer oni zde na fóru psali už v září.
Wow, máme tu byznys znalce nebo insidery. To je dobrá zpráva pro toto fórum.

Dobrá práce chlapi.

Top

cron