Aktualizované ceníky

Vše o projektu www.mobilnirevoluce.cz

Re: Aktualizované ceníky

Postby --- » 28 Aug 2014 18:17

Nekdo si asi zapomnel vzit prasky.

http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... #p10273513
www.MobilniRevoluce.cz slušná nabídka vás může zlákat, ale jde o nebezpečný přestup. Jde o zakázaný přeprodej tarifů T-Mobile pozice šedý operátor.
Firma se skrývá pod jmény SIPhone, inGENIO a věřil bych, že taky World Tec Group. Poškozené jsou firmy T-Mobile, OpenCall, DH Telecom. SIPhone je další zájemce o pozici virtuálního operátora, ale přístup má otřesný. Nyní už je na stole ČTÚ a T-Mobile kteří chtějí provést průzkum DH Telecom byl informován také, to už by bylo, ale silný kafe.
Tihle lidi telekomunikací asi rozumí ne však moc dobře když musejí zákazníky podvádět a okrádat.
Zákazníci co jsou u této firmy bych rád požádal o kontakt do SZ jde mi o to, aby tento poskytovatel již dál nemohl klamat ostatní. Ano tarifikaci 1+1 slibují, ale faktury jsou vysoké. Náš zákazník odmítá platit faktury za služby které nemohl využít. Tomuto chce Gymmi CZ zabránit proto od září 2014 neočekávejte něco extra. Budeme mít ceník virtuálních operátorů ze skupiny Quadruple.
---
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby JardaX » 29 Aug 2014 07:44

To nic, to je nějaký blázen jménem Tadeáš Havlík alias Lucía Andrlová a mnoho dalších alter ego. Podobné výlevy publikoval zde i na telefonujeme.cz, kde už je jednak zabanovanej a i kdyby ne, tak je na něj celé fórum alergické. Určitě bude psát i jinde, viděl jsem ho např. v Metro jako lidového zpravodaje.Cílem jeho výpadů jsou různé subjekty a má potřebu se zasvěceně vyjadřovat k problematice virtuálních operátorů, ale není mu jaksi moc rozumět.

To s těma práškama je podle všeho přesný, má na to snad i invalidní důchod. Je to smutný, jak se to člověku může pomotat v hlavně.
JardaX
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby --- » 29 Aug 2014 10:55

Takze Michal Kolesa 2 :lol:
---
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby --- » 29 Aug 2014 12:38

jinam me v souvislosti s GymmiCZ vypadava stale jen toto jmeno Daniel Sonnleitner

a jeste plno nejakych silenych stranek
napr.
http://www.yndi.er.cz/
---
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby --- » 29 Aug 2014 12:44

A dokonce videa s nim na youtube
https://www.youtube.com/watch?v=qxO1s4lm780
---
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby jana.subova » 30 Oct 2014 11:45

Dobrý den, mám zájem o Tarif 1. Jak si ho mohu zařídit? Napište mi prosím na mail Jana.Subova@seznam.cz mockrát děkuji.
jana.subova
 

Re: Aktualizované ceníky

Reklama


Notice: Undefined variable: ochutnejvino_cs_affil in /var/www/affil/och_rss.php on line 55

Notice: Undefined variable: ochutnejvino_cs_affil in /var/www/affil/och_rss.php on line 55
Láhev vína
Kvalitní česká a moravská vína oplývají neobyčejnou rozmanitostí, originálními ovocnými tóny, harmonickou plnou chutí a spektrem aromatických látek.
www.ochutnejvino.cz
Reklama
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby Etheral » 17 Nov 2014 12:15

Nevím co je na Siphone s.r.o. tak úžasného. Komunikace ohledně tarifu probíhala pouze do doby nežli jsem zaslal kopii OP kvůli připravení smlouvy. Od té doby ani jeden e-mail i přes opakované dotazy. Smlouva se připravuje již deset dnů. Dovolal jsem se k nim až na potřetí - TŘETÍ den bylo přislíbeno zaslání smlouvy ten den a nic ani po dalších třech dnech, předchozí dva dny to jen přesměrovávalo na "konzultanta" který to nebral.......a i když jsem zadal požadavek na zpětné zavolání to neproběhlo ani v následujícím dni ani v tom dalším. Komunikuje po e-mailu paní Slávka Ježková-jednatelka a pan Beníček, jsou to vlastníci, akorát se z neznámých důvodů schovávají za svoji firmu v GB. Vše lze po troše snahy dohledat. Předtím tu firmu vlastnil pán co má trvalé bydliště na faře (Mgr. Tomáš Pelikán). Tento předchozí majitel je také známý z jiných kauz na internetu. A pro nevěřící Tomáše si napište na T-mobile a počkejte si co vám odpoví, odpoví do dvou dnů. A nikoho jako Siphone s.r.o. jako svého prodejce neznají, tudíž to je logicky šedivý operátor a riziko odpojení od sítě je nasnadě. Jinak za své postupy při uzavírání smluv je již řeší ČTÚ a budu další kdo dnes odesílá podnět na zahájení šetření.
Etheral
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby Auris » 18 Nov 2014 12:21

A co tě konkrétně trápí? Že s tebou SIPhone neuzavřel smlouvu?

Jsem u nich už řadu let a po předchozích zkušenostech s jinými poskytovateli je řadím spíš k těm lepším. Je ale fakt, že si svoje zákazníky (zájemce) důkladně prověřují a taky jsem už slyšel, že s každým smlouvu neuzavřou. Prej když to trvá déle, tak na něco narazili a zjišťujou rizikovost. Takže jestli máš někde nějakej škraloup, tak máš asi smůlu.

A že mají matku v Anglii? No když si dáš tu tvojí "snahu dohledat", tak zjistíš, že existuje také SIPhone Slovakia a několik dalších firem po EU, takže centrála v Londýně asi nebude nic divnýho, ne?
Auris
 

Re: Aktualizované ceníky

Postby milan.benicek » 18 Nov 2014 16:01

Dobrý den pánové,
domnívám se, že tu zbytečně jitříte emoce.

Přestože se ke konkrétním obchodním případům, stejně jako T-Mobile a další nevyjadřujeme, obecně nevylučuji, že i SIPhone si své zákazníky prověřuje. Snažíme se aktivně předcházet zbytečně nepříjemným situacím. Takový proces pak pochopitelně chvíli trvá.

Etheral wrote:... Jinak za své postupy při uzavírání smluv je již řeší ČTÚ a budu další kdo dnes odesílá podnět na zahájení šetření.

Nevím z jakého zdroje podobné informace čerpáte, ale ke dnešnímu dni se SIPhone není vedeno žádné správní řízení a ani nevíme o tom, že by se něco chystalo. S ČTÚ komunikujeme často a jsme v běžném styku, nicméně jsme s nimi dosud nikdy neřešili otázky smluvních vztahů, natož pak stížnosti nebo podněty na "postup při uzavírání smluv". Zde si nás zřejmě s někým pletete nebo je uvedené tvrzení jednoduše nepravdivé.

Přeji příjemný den.
milan.benicek
 
Posts: 66
Joined: 11 Jan 2013 13:41

Re: Aktualizované ceníky

Postby Ondra » 20 Nov 2014 16:19

Tak teď babo raď.
Nevím, jestli ty negativní komenty píše konkurence, nebo oprávněně naštvaní zákazníci a pozitivní komenty spokojení zákazníci, nebo zaměstnanci firmy :?

Takhle záhadná firma se jen tak nevidí. Nebýt té nejistoty, tak bych do toho šel.
Ondra
 

PreviousNext

Return to Mobilní revoluce

cron